• 1

Produkty inwestycyjne

We współpracy z PROVIDA, jedną z najstarszych, największych i zarazem najdynamiczniej rozwijających się firm doradztwa finansowego w Polsce mamy przyjemność zaoferować Państwu, oparte na ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych produkty inwestycyjne. Provida jest w 100% polskim podmiotem, który  działając w branży finansowej już od 17 lat, ugruntował swoją stabilną i rzetelną pozycję rynkową, stając się partnerem docenianym zarówno przez podmioty, z którymi współpracuje, jak też przez jej licznych kontrahentów.

Jeśli chciał(a)byś stać się osobą niezależną finansowo, jeśli uważasz, że bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twojej rodziny jest bardzo niskie, lub nie masz go wcale, a jednocześnie czujesz, że warto by było to zmienić, to najwyższa pora, aby skontaktować się z nami i umówić na spotkanie ze specjalistą.


Do Państwa osobistych potrzeb dopasujemy polisę inwestycyjną (na życie, posagową, emerytalną) wybraną spośród produktów towarzystw ubezpieczeniowych Skandia, AXA i Generali lub zaproponujemy jedną z najlepszych na rynku ofert Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) z Legg Mason TFI.

Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w inwestowaniu swoich oszczędności, lecz z różnych powodów tego nie robią (nie mają czasu, nie widzą jak, boją się ryzyka), oferujemy nowatorskie, lecz zarazem sprawdzone już narzędzie. Aplikacja NaviFund identyfikuje kluczowe momenty na rynku i trafnie rozpoznaje trendy. Pomaga lepiej sprzedawać i taniej kupować, przez co skutecznie wspiera zarządzanie inwestycją. Pozwala zarabiać więcej dzięki pozbawionym przypadkowości działaniom lub improwizacji. Zintegrowany system powiadomień automatycznie generuje sygnały kupna i sprzedaży. Zainteresowanych szczegółami odsyłamy na stronę produktu: www.navifund.com, natomiast osoby zainteresowane zakupem abonamentu prosimy o skontaktowanie się z nami.