• 1

Odszkodowania

Na rynku odszkodowawczym jesteśmy obecni od 2009 roku. Od początku działalności związaliśmy się z jedną z największych i najbardziej skutecznych firm działających w Polsce. Nasz wybór był jak najbardziej trafny, gdyż DRB Centrum Odszkodowań z Legnicy okazało się solidnym partnerem w kontaktach biznesowych oraz rzetelnym przedstawicielem osób poszkodowanych, reprezentującym ich interesy w walce o możliwie najwyższe odszkodowanie.

Największe odszkodowanie uzyskane w Polsce przez DRB Centrum Odszkodowań wynosi 1 475 000 zł.
Pomagamy osobom poszkodowanym niezależnie od tego, gdzie wydarzył się wypadek, a współpracujący z nami agenci rozlokowani są w całej Polsce.

Oprócz szkód na mieniu i osobie pomagamy również uzyskać odszkodowania za znajdujące się na prywatnych działkach słupy energetyczne i inne urządzenia przesyłowe (gazociągi, ciepłociągi, ropociągi).

NOWA USŁUGA DRB PREMIUM

Jeśli na skutek kolizji drogowej Twój samochód został uszkodzony, a ubezpieczyciel zaniżył należne z tego tytułu odszkodowanie, to istnieje możliwość uzyskania dopłaty do uzyskanej już kwoty.

Bez skomplikowanych procedur i chodzenia po sądach!!!

Możesz zlecić darmową analizę dokumentów i w przypadku pozytywnej oceny odsprzedać wierzytelność.

DRB PREMIUM sp. z o.o. wypłaci ustaloną kwotę na wskazane konto właściciela pojazdu, a następnie we własnym zakresie będzie dochodzić roszczenia.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnieni poniższego formularza, bądź kontakt mailowy lub telefoniczny.

Formularz zgłoszenia szkody


Pola oznaczone jako (*) są wymagane
 
 
 
 
 
calendar
 
 
 
 

Wpisz kod ochronny:
...